Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2008-03-23 20:39:49 590

Nagyteléket könnyebb.. a hátsó részükből ki kell bvenni 7-8mm arra rá egy EOS bajonettet.

Mindezt úgy hogy a rekeszelés megmaradjon.

 

tervezés + esztergályos + fotóműszerész --> pénz,pénz,pénz

Előzmény:
wbalogh Creative Commons License 2008-03-23 20:22:35 589
Köszi a segítséget. Esetleg hogy tudom átalakítani eos végűre az obit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!