Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2008-03-22 02:35:26 588

Az alattad lévő hsz-t író úrat keresd meg mailban.

 

Vagy sétálj be az optiformba, vagy ebay-ról rendelj.

 

Link:

Egy ezresből ki kell jönnie, és úgye ezeknél az eszközöknél a minőségi mutatók sem lehetnek főszempontok

Előzmény:
akika111 Creative Commons License 2008-03-21 17:39:26 586
 

Sziasztok!

 

Keresnék  52-ről 55-re szűrőmenet átalakítót (50mm f/1.8 II re szeretnék 55-ös szűrőt rakni) . Tudna esetleg valaki segíteni ebben? Illetve ha van valakinek elfekvőben egy, és szeretne megszabadulni tőle, azt szívesen átvenném.

Mélom publickus  : )

 

Köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!