Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-03-21 15:11:53 2946
Válaszolok magamnak:
Nem világítanak rollt sem Puskásnál, sem a Malomparkban. Úgyhogy marad Budapest. A sajtólaborba postán fel és vissza.
Előzmény:
300eoss Creative Commons License 2008-03-10 20:18:55 2938
janak!
Kipróbáltad már a gépedet? Nehogy azt mondd hogy nem!!
Én holnap megyek Debrecenbe nagyíttatni vagy 3 kockát. Infóim szerint csak a Malomparkban tudják levilágítani a rollt, a Puskás fotó is szkennelné. Vagy mintha említettél volna helyet multkor, ahol megcsinálják..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!