Keresés

Részletes keresés

Angyalbaby Creative Commons License 2008-03-21 14:26:08 46

Azzal már találkoztam tizen pár évvel ezelött, de most nem róla volt szó ::))

Mondhatni, sajnos::((

A hozzászólás:
varazsmogyoro Creative Commons License 2008-03-21 13:54:50 45

ne legyél pesszimista

 

lehet hogy egy óra mulva találkozol azzal akinek a nagy lelkeddel együtt kellesz majd

Előzmény:
Angyalbaby Creative Commons License 2008-03-21 09:10:22 44
Még mindig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!