|
|
|
|
 |
y3k
2008-03-21 13:40:59
|
293
|
Uj S-PVA panelekkel talalkoztal mar? Eizo2231W ill. SX szeria.
Kivancsi lennek mit szolasz:) |
|
A hozzászólás:
 |
Képkovács
2008-03-21 13:35:13
|
292
|
| Igen, és a középszürke alatt relatíve nagyokat csalinkáztak a színek a feketéig bezárólag, hiába mértem a legpontosabb műszerrel és hiába profiloztam a legjobb szoftverrel... |
|
Előzmény:
 |
y3k
2008-03-21 13:33:04
|
291
|
| Az van ekorul. Sokat javultak a TN panelek, de a kontrasztvaltozas meg mindig kritikus. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|