Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-03-21 13:35:13 292
Igen, és a középszürke alatt relatíve nagyokat csalinkáztak a színek a feketéig bezárólag, hiába mértem a legpontosabb műszerrel és hiába profiloztam a legjobb szoftverrel...
A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-03-21 13:33:04 291
Az van ekorul. Sokat javultak a TN panelek, de a kontrasztvaltozas meg mindig kritikus.
Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2008-03-21 13:29:46 290

A múlkoriban egy természetfotós barátom vett valami samut, ami nettóban kb. ebben az ártartományban mozgott és kalibráltatta velem a játékszert.

TN paneles a kütyü, ennek ellenére egészen elfogadható volt a betekintési szöge és a színminősége is. Egyedül fekete közelében nem ütötte meg a grafikai munkában megkívánt színminőséget, de a többi tónusban szinte hibátlan lett, jó alaposan le is esett az állam...

 

Az a baj, hogy a konkrét típusra már nem emlékszem, talán 245B?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!