Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-03-21 13:33:04 291
Az van ekorul. Sokat javultak a TN panelek, de a kontrasztvaltozas meg mindig kritikus.
A hozzászólás:
Képkovács Creative Commons License 2008-03-21 13:29:46 290

A múlkoriban egy természetfotós barátom vett valami samut, ami nettóban kb. ebben az ártartományban mozgott és kalibráltatta velem a játékszert.

TN paneles a kütyü, ennek ellenére egészen elfogadható volt a betekintési szöge és a színminősége is. Egyedül fekete közelében nem ütötte meg a grafikai munkában megkívánt színminőséget, de a többi tónusban szinte hibátlan lett, jó alaposan le is esett az állam...

 

Az a baj, hogy a konkrét típusra már nem emlékszem, talán 245B?

Előzmény:
optikus Creative Commons License 2008-03-21 11:24:04 288
hi. mi most a legolcsobban megveheto wide minima 24"-es monyo? nem kep nezesre kell csak kodolasra, szoval az ar a legfontosabb tenyezo...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!