|
|
|
|
 |
Képkovács
2008-03-21 13:29:46
|
290
|
A múlkoriban egy természetfotós barátom vett valami samut, ami nettóban kb. ebben az ártartományban mozgott és kalibráltatta velem a játékszert.
TN paneles a kütyü, ennek ellenére egészen elfogadható volt a betekintési szöge és a színminősége is. Egyedül fekete közelében nem ütötte meg a grafikai munkában megkívánt színminőséget, de a többi tónusban szinte hibátlan lett, jó alaposan le is esett az állam...
Az a baj, hogy a konkrét típusra már nem emlékszem, talán 245B? |
|
 |
y3k
2008-03-21 13:15:39
|
289
|
Nezz valami TN paneles Samut, netto 80 kornyeken latok ilyeneket. De ajanlani nem fogom:)) |
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2008-03-21 11:24:04
|
288
|
hi. mi most a legolcsobban megveheto wide minima 24"-es monyo? nem kep nezesre kell csak kodolasra, szoval az ar a legfontosabb tenyezo...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|