Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-03-18 22:20:48 287
Szinter is bovebb, de para volt csak, remekul lehet vele jatszani.
A hozzászólás:
SyL Creative Commons License 2008-03-18 21:57:25 286

Sziasztok.

 

Irtátok korábban hogy a 2231w -nek nagyobb az input lag -je mint pl. a 1931 -nek.
Ez mennyi ms -ben? Esetleg valaki mérte már egy CRT referencia monitorhoz képest?

 

Ill. hogy a LUT -miatt. De a 1931 -ben is 10bites Look up table van tudtommal.. Szoval akkor mi is lehet az igazság?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!