Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
erik3_6 Creative Commons License 2008-03-18 19:09:20 589
Szerintem nem néz i rosszul, ha a konyha/előtér burkolva van a többi pedig parketta.
Előzmény:
swift85 Creative Commons License 2008-03-18 10:15:14 586
Köszi az őszinte választ. Csak így egyben burkolva az egész teret (lakást - össz-vissz: 31,5m2) az egységes burkolat nagyítná a teret. :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!