Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Erzsébeti Creative Commons License 2008-03-18 08:07:52 583
Nekem kell még úgy 30 év, hogy egyáltalán megbarátkozzam a lami padlóval...:)
Előzmény:
swift85 Creative Commons License 2008-03-18 07:20:36 580

Köszönöm a tanácsokat. Alapvetően mindkettőtök logikájában sok igazság van. Erre a tűzhely fröcskölős dologra nem is gondoltam.

Lenne még egy kérdésem. Konyhába, tudom nem igazán praktikus - létezik olyan laminált padló ami bírja a kiképzést? (Sokan azt mondják, hogy igen).

 

Nektek mi a véleményetek róla?

 

Bálint

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!