Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-03-17 09:23:14 585
Használhatod ilyen lencsés adapterrel, de nem leszel megelégedve a kép minőségével. :((
Az FD bajonett ma már egy lefutott dolog, csak a saját eszközök együtt adnak jó eredményt. Vagyis FD-s gép és objektív.
Előzmény:
wbalogh Creative Commons License 2008-03-16 20:09:29 584
Van valami más módja annak, hogy esetleg mégis használni tudjam? (azt kivéve, hogy veszek fd-s gépet :-) )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!