Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-03-16 16:28:32 583
Ne is gondolkozz rajta! A jó minőségű fix objektívek képét is eléggé gyengíti, zoommal nem is érdemes próbálni. Szerintem.
Előzmény:
wbalogh Creative Commons License 2008-03-16 16:21:38 582
A kép minőségén nagy mértékben ront? Egy 70-210-es makro-t Szeretnék így használni amúgy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!