Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2008-03-16 16:17:01 581
Fénymérésed lesz. De általában egy lencsés FD/EOS adapterrel szokás az FD-s objektíveket az EOS vázakon használni úgy, hogy a végtelenig legyen élesreállítás. Persze ez a korrekciós lencse megváltoztatja a fényerőt és a használt objektív gyújtótávolságát is. És a képen is ront.
Előzmény:
wbalogh Creative Commons License 2008-03-16 14:27:51 580
Sziasztok! Szeretnék egy FD bajonettes obit eos gépen használni. Ha közgyűrűvel teszem a gépre lesz fénymérő? ( a váz eos 350D)
Előre is köszi.
Üdv.
Imi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!