Keresés

Részletes keresés

Geyza Creative Commons License 2008-03-17 13:11:40 113
Pont így voltam vele én is!
A hozzászólás:
Commander Pepe Creative Commons License 2008-03-16 13:00:51 109

Kivételesen meg tudtam érteni Kendét, bármennyire rühellem egyébként.

 

Ez a Budaházy egy gyökér.

Előzmény:
identifikátor Creative Commons License 2008-03-09 22:35:02 -
Kende mindjárt feláll!!!!!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!