|
|
|
|
 |
tombadillo
2008-03-16 16:40:05
|
111
|
| Hát persze, csak a náciknál az elmélet megalkotója tette gyakorlatba, a kommunizmusnál meg nem. |
|
A hozzászólás:
 |
exitixe
2008-03-16 12:12:37
|
108
|
| A kommunizmus és a nemzeti szocializmus eszméje is eltért a megvalósult gyakorlattól. |
|
Előzmény:
 |
tombadillo
2008-03-15 16:24:05
|
107
|
Nemzeti szocializmus egyféle volt, kommunizmus egy sem. Több kísérlet ment galyra, amik egymástól is teljesen különböztek időnként pedig jobban utálták egymást mint a tőkét.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|