|
|
|
|
 |
exitixe
2008-03-15 08:42:33
|
100
|
| Szerintem nem mindegy, mivel a kommunizmus eszméjét mentegetik, a gyakorlatát pedig elítélik. Ha ott különbséget tesznek, akkor ezt vizsgálni kell a nemzeti szocializmus esetében is. Én úgy tudom, hogy a Mein Kampfban nem szerepel valakiknek a kiirtása. |
|
A hozzászólás:
 |
tombadillo
2008-03-15 08:34:35
|
99
|
Szerintem baromira mindegy. De amúgy amennyire tudom a mein Kampf-ban előkelő helyen szerepel. |
|
Előzmény:
 |
exitixe
2008-03-15 08:22:17
|
97
|
"a nemzeti szocializmus volt az egyetlen olyen rendszer, ahol tudatosan, majd hogy nem azt mondtam, tudománnyosan törekedtek egy teljes nép kiirtására, fizikai megsemmisítésére."
Ez a nemzeti szocializmus eszméjében vagy a gyakorlatában szerepelt? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|