Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2008-03-14 16:41:16 285
Gratula hozza:)
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-03-14 13:35:47 284
Egy Eizo s1932 boldog tulaja lettem végül. A monitort egy GretagMacbeth Eye1-el kalibráltam. Nagyon szuper a képe, jó a kontraszt, élesek a részletek, gyönyörű színei vannak. Sem teljes, sem subpixel hiba nincs. Ezt azért írom le, mert s1932-ről még nem sok infót láttam a neten. Hátha valakinek hasznos a véleményem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!