Keresés

Részletes keresés

hornyaklaci Creative Commons License 2008-03-13 11:18:34 41
kösszi
A hozzászólás:
ViktOrsi Creative Commons License 2008-03-12 16:50:26 40
Lásd eggyel lejjebb...
Előzmény:
hornyaklaci Creative Commons License 2008-03-12 09:38:02 39

sziasztok!

 

szeretnék patkányt nevelni(fehér patkány), és ehhez kérnék tanácsokat hogy hogyan tartsuk, etessük, stb.

 

Előre is köszönöm a segítséget

 

sziasztok

 

Laci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!