Keresés

Részletes keresés

koboldsdynasty Creative Commons License 2008-04-30 00:52:57 245

Nagyon aranyos!

 

Ez a kép győri fife kiállításon készült, csak most sikerült leszedni a meghibásodott memóriakártyáról :(

Mi már majdnem tök csupik vagyunk. még néhány szál bajusz van itt-ott, de ez a fránya macska ezekre sem tud vigyázni, egyre többet hagy el belőle!

bírálat előtt
A hozzászólás:
Pharao's Heart Creative Commons License 2008-03-12 15:51:54 244
mi még csak "növögetünk" :)
Előzmény:
koboldsdynasty Creative Commons License 2008-03-11 15:29:57 243

A kis ördögfiókánk megnőtt kissé.

B.B. King

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!