Keresés

Részletes keresés

ViktOrsi Creative Commons License 2008-03-12 16:50:26 40
Lásd eggyel lejjebb...
A hozzászólás:
hornyaklaci Creative Commons License 2008-03-12 09:38:02 39

sziasztok!

 

szeretnék patkányt nevelni(fehér patkány), és ehhez kérnék tanácsokat hogy hogyan tartsuk, etessük, stb.

 

Előre is köszönöm a segítséget

 

sziasztok

 

Laci

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!