Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
norsycat Creative Commons License 2008-03-10 10:56:58 2611
Ha akkor látják egymást először, én nem tenném őket össze.
Előzmény:
Riikka Creative Commons License 2008-03-07 16:09:13 2610

Köszönöm, Nóri, hogy válaszoltál! Örülnék, ha elküldenéd a Macskamánia régebbi tenyésztésekről szóló cikkeit és a szingenetikával kapcsolatos írást is magyarul - ha tényleg nem okoz neked gondot!

Még valamit az utazásról.. Ha a kiscicák nem testvérek - és még nem is szokták meg teljesen egymást -, olyankor szabad őket egy ketrecbe tenni a repülőútra? Gondolom, nem nagyon vitáznának, mert ijedtségükben azt se tudnák, hová viszik őket, de ebben nem lehetek biztos.

Itt a címem: helmi@citromail.hu

Köszönöm:

Réka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!