|
|
|
|
 |
SZEGECS
2008-03-10 09:41:34
|
3937
|
Most lehet, hogy olyat kérdezek, amin már rég túlvagytok, de: a külső vaku üzemmód ugye ki van kapcsolva? (Menu - External Flash: OFF) Ugyanis ha be van kapcsolva valami miatt, akkor automatikusan tiltja a beépítettet. Ha nem ez a baj, akkor valószínűsítem, hogy a töltő áramkörével van valami gáz, ezt viszont szakemberrel kéne megnézetni. |
|
A hozzászólás:
 |
maartita
2008-03-10 07:17:40
|
3936
|
| Sziasztok! Nekem 4 éve Fuji S7000-es van és nagyon megvagyok vele elégedve, mert gyönyörű fényképeket csinál. De sajnos, most valami baja lett és nem tudom orvosolni a problémát! Amikor bekapcsoltam a gépet és felnyitottam a vakut nem vakuzott a gép! Amikor vissza nézem a képeket és megnyomom az info gombot ott azt jelzi, hogy vaku:off. Nem tudja valaki, hogy mi lehet a baja? Esetleg hol lehet vissza kapcsolni a vakut? A húgommal közösen használjuk a gépet az is lehet, hogy ő nyomott el rajta vmit. Sajnos semmilyen módban nem villan a vaku! Vaku nélkül ugyan olyan szép képeket készít, mint eddig, de este amikor szeretnénk használni a vakut az sajna nem működik! Van valakinek vmi ötlete, hogy mi lehet a baja? Esetleg szervíz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|