|
|
|
|
 |
Lilia
2008-03-10 00:11:14
|
81
|
| azert volt mar arra precedens hogy bizonyos eszmerendszerek uralomra jutottak mert mindenki azt hitte hogy ugysenem...ugyhogy azert nem art az ovatossag. |
|
 |
mavtelep
2008-03-09 23:42:29
|
69
|
| Ja, ne teccettek volna kinyitni a palackot ! |
|
A hozzászólás:
 |
HangyaTS
2008-03-09 23:41:04
|
67
|
Oké, de ki nem szarja le őket, az életbe nem jutnak be a Parlamentbe. Hála Istennek!
Ellenben engem nagyon bosszant, hogy egybemossák őket a valódi ellenzékkel. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|