Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-03-09 09:11:03 2935
És milyen fotótéma érdekel 8x10en, ultraszuperextra felbontásban és árnyalatgazdagságban? Neked lesz a legtöbb megapixeles géped :-)
Tegnap a spektrum tv-n volt egy fotótörténeti sorozat, hihetetlen mennyire jó 19. századi fotók voltak..
Az obiddal és a mozgatható elő- és hátlapoddal olyan torzításmentes épületfotókat tudsz majd csinálni, mint senki itt :)
Előzmény:
toth-abri Creative Commons License 2008-03-09 06:36:47 2934
Én sem mondtam mást, csak azt, hogy arról még nem hallottam, hogy a 8x10 inchet full plate-nek nevezik. Tehát vita nem volt. István most fog is csinálni whole plate méretben kamerát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!