|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gombabácsi
2008-03-08 14:59:38
|
18
|
Bakker szánalmas, az hogy megharapja a gyereket a beteg kutya, nem zavarja az állatvédőket, de:
Indiai állatvédő szervezetek pedig csütörtökön jelezték, hogy a bíróságon próbálják majd megakadályozni a srinagari mészárlást. Szerintük a tömeges mérgezés egyértelműen kegyetlenkedésnek minősül, mivel a felhasznált méreg szörnyű szenvedést okoz a kutyáknak. "Lebénítja az idegrendszert, a kutya pedig megfullad. Az arra sétáló gyerekek is sírtak, amikor meglátták az út mentén kínok között haldokló kutyákat" - mondta az egyik szervezet vezetője. |
|
Előzmény:
 |
gombabácsi
2008-03-08 14:57:52
|
17
|
Szánalmas állatvédő örökségek:
Kiirtják a kóbor kutyákat Indiában
Az indiai Srinagar város vezetésének tervei szerint 100 ezer kóbor kutyát mérgeznek meg a közeljövőben, mivel az állatok falkákba szerveződve terrorizálják a lakosságot, és veszettséget terjeszthetnek. Állatvédők szerint ugyanakkor inkább a kutyák ivartalanításával kellene kezdeni a probléma megoldását.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|