Keresés

Részletes keresés

speedlight Creative Commons License 2008-03-07 10:00:21 1643
Esztet mán megbeszé'tük! :))
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2008-03-07 09:05:39 1642
Nekem van, csak ugyi 67mm-es :)))

Valakinek nem kő?
Előzmény:
speedlight Creative Commons License 2008-03-07 00:21:06 1640
Mi nem sikerült vele?
--------------
A 930nm-s azért durván szűr... rengeteg fény kell hozzá, és árnyalatok sincsenek. (nekem is van ilyen)
Én egy R72-esre vágyok most. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!