|
|
|
|
 |
.timber>>code
2008-03-08 19:24:56
|
1645
|
| Nem egy bohom nagy kezi reflektorral ami elott van egy igen nagy infraszuro (a lathato fenyt csak ippeghogy engedi at) es egy sima feherlap a deriteshez. Igy a szobaban tok sotet volt :D csak a monitor fenye... de nem infraban :P |
|
A hozzászólás:
 |
emyl
2008-03-07 09:02:49
|
1641
|
"Egy kis onIRckep avagy az antikrisztus viaszbol :D"
lesz mivel ijesztgetni az unokákat :-DDD
(vakuval nyomtad?) |
|
Előzmény:
 |
.timber>>code
2008-02-29 09:15:41
|
1637
|
De nagy a csend :D
Egy kis onIRckep avagy az antikrisztus viaszbol :D
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|