|
|
|
|
 |
.timber>>code
2008-03-08 19:23:42
|
1644
|
| Micsoda??? A B&W 093 iszonyat jo. Nem kellenek hozza kulonosebben eros fenyek (herelt gep eseten) en a Panaval szinte csak azt hasznalom! :D |
|
 |
madgie
2008-03-07 09:05:39
|
1642
|
Nekem van, csak ugyi 67mm-es :)))
Valakinek nem kő? |
|
A hozzászólás:
 |
speedlight
2008-03-07 00:21:06
|
1640
|
Mi nem sikerült vele? -------------- A 930nm-s azért durván szűr... rengeteg fény kell hozzá, és árnyalatok sincsenek. (nekem is van ilyen) Én egy R72-esre vágyok most. :) |
|
Előzmény:
 |
Zzr
2008-03-07 00:13:53
|
1639
|
Eladó egy szinte vadonat új B+W 093 58mm infra szűrő hátha valaki több hasznát veszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|