Keresés

Részletes keresés

gotanfun Creative Commons License 2008-03-06 19:13:58 12
Láttad? :-) Ha igen és Jimenez "taktikáját" is a 2. félidőben, akkor talán, mert ommentálni különben meg nem érdemes. ;-)
A hozzászólás:
spurs84 Creative Commons License 2008-03-06 18:44:26 11
amennyiben?
Előzmény:
gotanfun Creative Commons License 2008-03-06 16:44:54 8
Bazdmeeeg most olvasom csak mekkora nagy baromságot írtál! ;-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!