|
|
|
|
 |
taki bácsi
2008-03-06 17:06:35
|
9
|
| én nyitottam az ellentopikot, én gondoltam a betűre is, de topikcímben nem engedi a rendszer... szal jól csináltad :) |
|
A hozzászólás:
 |
spurs84
2008-03-05 11:50:40
|
7
|
egy Arsenal-os nyilván belémköt:) tegnap éjszaka nem volt kedvem ilyen betűt keresgélni... |
|
Előzmény:
 |
pingvin10
2008-03-05 01:47:29
|
1
|
Erre azért nem érdemes mérget vásárolnod.:-)
(Amúgy, nem kötekedésképpen, de Fenerbahçe- nem vágom a török nyelvet, de relevánsnak tűnik a különbség.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|