Keresés

Részletes keresés

taki bácsi Creative Commons License 2008-03-06 17:06:35 9
én nyitottam az ellentopikot, én gondoltam a betűre is, de topikcímben nem engedi a rendszer... szal jól csináltad :)
A hozzászólás:
spurs84 Creative Commons License 2008-03-05 11:50:40 7
egy Arsenal-os nyilván belémköt:)
tegnap éjszaka nem volt kedvem ilyen betűt keresgélni...
Előzmény:
pingvin10 Creative Commons License 2008-03-05 01:47:29 1

Erre azért nem érdemes mérget vásárolnod.:-)

 

(Amúgy, nem kötekedésképpen, de Fenerbahçe- nem vágom a török nyelvet, de relevánsnak tűnik a különbség.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!