|
|
|
|
 |
spurs84
2008-03-05 11:50:40
|
7
|
egy Arsenal-os nyilván belémköt:) tegnap éjszaka nem volt kedvem ilyen betűt keresgélni... |
|
 |
Via Galvani
2008-03-05 11:18:34
|
5
|
| Türkçe konuşur musun? |
|
A hozzászólás:
 |
pingvin10
2008-03-05 01:47:29
|
1
|
Erre azért nem érdemes mérget vásárolnod.:-)
(Amúgy, nem kötekedésképpen, de Fenerbahçe- nem vágom a török nyelvet, de relevánsnak tűnik a különbség.) |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2008-03-05 01:37:01
|
0
|
| és ki tudja,lehet,hogy a negyeddöntőre V0lkan is megtáltosodik:) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|