Keresés

Részletes keresés

spurs84 Creative Commons License 2008-03-05 11:50:40 7
egy Arsenal-os nyilván belémköt:)
tegnap éjszaka nem volt kedvem ilyen betűt keresgélni...
Via Galvani Creative Commons License 2008-03-05 11:18:34 5
Türkçe konuşur musun?
herzl andris Creative Commons License 2008-03-05 01:59:48 2
LoLLoL
A hozzászólás:
pingvin10 Creative Commons License 2008-03-05 01:47:29 1

Erre azért nem érdemes mérget vásárolnod.:-)

 

(Amúgy, nem kötekedésképpen, de Fenerbahçe- nem vágom a török nyelvet, de relevánsnak tűnik a különbség.)

Előzmény:
spurs84 Creative Commons License 2008-03-05 01:37:01 0
és ki tudja,lehet,hogy a negyeddöntőre V0lkan is megtáltosodik:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!