|
|
|
|
 |
pingvin10
2008-03-05 01:47:29
|
1
|
Erre azért nem érdemes mérget vásárolnod.:-)
(Amúgy, nem kötekedésképpen, de Fenerbahçe- nem vágom a török nyelvet, de relevánsnak tűnik a különbség.) |
|
A hozzászólás:
 |
spurs84
2008-03-05 01:37:01
|
0
|
| és ki tudja,lehet,hogy a negyeddöntőre V0lkan is megtáltosodik:) |
|
Előzmény:
 |
spurs84
2008-03-05 01:10:19
|
-
|
létezik,hogy egy,a BL-ben a legjobb nyolc közé jutó csapatnak nincs saját topikja,vagy csak én nem találtam meg? mindenesetre ha a kapus(nevezett Volkan) nem szerencsétlenkedik össze két gólt,már a rendes játékidőben továbbmehetett volna eme gárda...persze így tizenegyesekkel még heroikusabb lett a továbbjutás ténye:) de viccen kívül: hatalmas gratula! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|