Keresés

Részletes keresés

gotanfun Creative Commons License 2008-03-06 16:44:54 8
Bazdmeeeg most olvasom csak mekkora nagy baromságot írtál! ;-)))
spurs84 Creative Commons License 2008-03-05 01:37:01 0
és ki tudja,lehet,hogy a negyeddöntőre V0lkan is megtáltosodik:)
A hozzászólás:
spurs84 Creative Commons License 2008-03-05 01:10:19 -
létezik,hogy egy,a BL-ben a legjobb nyolc közé jutó csapatnak nincs saját topikja,vagy csak én nem találtam meg?
mindenesetre ha a kapus(nevezett Volkan) nem szerencsétlenkedik össze két gólt,már a rendes játékidőben továbbmehetett volna eme gárda...persze így tizenegyesekkel még heroikusabb lett a továbbjutás ténye:)
de viccen kívül: hatalmas gratula!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!