|
|
|
|
 |
Képkovács
2008-03-03 14:11:18
|
282
|
| Annál is inkább, hogy még 16 bites LUT mellett is előfordulnak épp csak érzékelhető, de ki nem küszöbölhető sávok imitt-amott :-) |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-03-03 13:33:27
|
279
|
| Ennyiert elnezheto egy kis savosodas, mas gondjuk ne legyen. |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2008-03-03 12:55:08
|
276
|
Nem nagyon lehet pontosat tudni, mert valamiért nem publikusak a LUT-ra vonatkozó adatok :-(
Volt széria az elején, ami bizonyos beállításokkal sávos volt. Gondolom azóta megnövelték kissé a bitmélységet, mert mostanában ilyesmiket nem láttam egyen sem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|