Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
.szabii. Creative Commons License 2008-03-03 13:32:50 278
"Ha már be van kalibrálva, akkor nem fogsz lényegi különbséget látni a Dell és az Eizo között"

Ha ez így van, akkor kéne egyáltalán Eizo-ban gondolkozni? ...
Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2008-03-03 11:58:25 274

Ha már be van kalibrálva, akkor nem fogsz lényegi különbséget látni a Dell és az Eizo között, de sajnos nehezebb a Delleket jól behúzni, mert az elektronikájuk durvább, és nagyon beállításfüggő a pontosságuk.

 

Mindenesetre pl. a 2407 WFP-HC-t, vagy a 2007WFP-t a durvább elektronika ellenére is simán be lehet húzni olyan pontosságúra, mint amit pl. a Prohardveres fiúk a 2231-es Eizo-ból ki tudtak csiholni, mert azért az nem egy egetrengető pontosság...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!