Keresés

Részletes keresés

Képkovács Creative Commons License 2008-03-03 12:55:08 276

Nem nagyon lehet pontosat tudni, mert valamiért nem publikusak a LUT-ra vonatkozó adatok :-(

Volt széria az elején, ami bizonyos beállításokkal sávos volt. Gondolom azóta megnövelték kissé a bitmélységet, mert mostanában ilyesmiket nem láttam egyen sem.

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-03-03 12:17:41 275

Mondom is mindenkinek, vigyek hozzad ha pontosat akarnak, nekem eleg ha nem HannsG-t vesznek:)

LUT megy egyeb hulyesegek hogyan vannak ennel a Dell-nel?

Előzmény:
Képkovács Creative Commons License 2008-03-03 11:58:25 274

Ha már be van kalibrálva, akkor nem fogsz lényegi különbséget látni a Dell és az Eizo között, de sajnos nehezebb a Delleket jól behúzni, mert az elektronikájuk durvább, és nagyon beállításfüggő a pontosságuk.

 

Mindenesetre pl. a 2407 WFP-HC-t, vagy a 2007WFP-t a durvább elektronika ellenére is simán be lehet húzni olyan pontosságúra, mint amit pl. a Prohardveres fiúk a 2231-es Eizo-ból ki tudtak csiholni, mert azért az nem egy egetrengető pontosság...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!