|
|
|
|
 |
Képkovács
2008-03-03 12:55:08
|
276
|
Nem nagyon lehet pontosat tudni, mert valamiért nem publikusak a LUT-ra vonatkozó adatok :-(
Volt széria az elején, ami bizonyos beállításokkal sávos volt. Gondolom azóta megnövelték kissé a bitmélységet, mert mostanában ilyesmiket nem láttam egyen sem. |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2008-03-03 12:17:41
|
275
|
Mondom is mindenkinek, vigyek hozzad ha pontosat akarnak, nekem eleg ha nem HannsG-t vesznek:)
LUT megy egyeb hulyesegek hogyan vannak ennel a Dell-nel? |
|
Előzmény:
 |
Képkovács
2008-03-03 11:58:25
|
274
|
Ha már be van kalibrálva, akkor nem fogsz lényegi különbséget látni a Dell és az Eizo között, de sajnos nehezebb a Delleket jól behúzni, mert az elektronikájuk durvább, és nagyon beállításfüggő a pontosságuk.
Mindenesetre pl. a 2407 WFP-HC-t, vagy a 2007WFP-t a durvább elektronika ellenére is simán be lehet húzni olyan pontosságúra, mint amit pl. a Prohardveres fiúk a 2231-es Eizo-ból ki tudtak csiholni, mert azért az nem egy egetrengető pontosság... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|