Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-03-02 20:40:14 255

A NEC profi szeriai durvan jok, de en nem tudok megfizethetorol:)

Előzmény:
bestpixel Creative Commons License 2008-03-02 20:23:41 254
Köszi a választ! Úgy látom, y3k topiktárs kiesett az eladói listából, de majd tovább keresgélek...

Amúgy csak Eizot tudtok ajánlani? Régebbi hozzászólásban olvastam vmelyik NEC monitort, amit a grafikusok istenítettek állítólag...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!