Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-03-02 19:47:20 249
Akko vegye azt..
Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-03-02 19:29:12 247
Pénteken megnéztem pár monitort az MM-ben de a hülya nem vagyok reklámjuk ment rajta sokat nem lehetett látni egyikből sem.  Pedig a Samsung 225BW-ről is jókat mondanak:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!