Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-03-02 18:55:43 239

A mienk nem annyira félős, sőt igazi jó házőrző lett (pedig nem az) az idegent mindig megugatja...

Szilveszterkor mindig kimegyek hozzá és pórázon tartom, mellettem nem fél.  A viharoktól jobban fél de vannak olyan helyek ahol ilyenkor is jól érzi magát, mert a háza szélmentes és nem ázik.

 

A kicsi képét be tudom szűrni:)

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2008-03-02 17:39:03 235
A labradorotok mit szólt a viharhoz? A sógoromnak volt egy, de az annyira félt, hogy muszály volt beengedni a házba...No persze a tűzijátékot se szerette...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!