Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-03-01 19:39:01 228

Netán a fotovilágon olvastad???  Az hülye, hiszen nettó 90 a monitor és használt terméket nettó alatt szokás adni venni, de madár mindig akad.

 

De ha nemtom megvenni KTTech monitorját és ő meg eladja akkor vedd meg az övét vagy y3k-ét!

 

 

Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2008-03-01 19:16:36 225
Például én is kaptam egy ajánlatot egy éves, hibátlan 1931 EG-re, de 95 akar az alja lenni... Ennyiért újat is kapnék, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!