Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Bíborkékhóvirág Creative Commons License 2008-03-01 10:56:05 224

Szia!

 

Nem csak "állítólag" jó monitor, hanem valójában is az, igaz, hogy nekem a Dell 2007FP 20" Flat Panel monitor van meg, amely DVI kábellel van összekötve a számítógéppel.

A monitornak nagyon szép éles képe van, én elsősorban a Photoshophoz használom.

Nekem már közel egy éve van meg, sajon sazonban az ára a HRP-ben csak minimálisan csökkent (jelenleg 94.000,- Ft + ÁFA). :-((

Előzmény:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-03-01 09:35:45 223
HRP-ben van Dell 2007WFP  állítólag jó monitor, de hiába "olcsó" nekem nem kéne wide és ekkora felbontású mert a szemem nem az igazi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!