Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2008-03-01 09:06:32 221

Természetesen a te példányod biztos korrekt annak ellenére, hogy egy kicsit többet ment az átlagnál, na de legalább a hibák már kijöttek volna meg a pixelhibák.

 

Nekem is legjobb volna vmi részlet, de egy Eizoért kész vok mindenre.

 

Nekem a HRP-be lenne nagykeráram, de ott nincs Eizo.

 

Viszont ha nettó nagyker áron megkapod akkor túl sokba nem kerülne a csere??

Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2008-02-29 21:41:38 215
Nem, azért nem írt, mert épp 200km-t vonatozott...

Egyébként az enyém garantáltan pixelhibamentes és fekete színű :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!