Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-02-29 14:15:20 194
Sima P&P-re atallitas segit, de hajtana a fene analogon ekkora felbontast.
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2008-02-29 13:51:14 193
Hiába tudja esetleg a videokártya ezt a felbontást, ha a monitor driver-ében megadott maximum adatok ezt nem engedik beállítani.

Tehát vagy egyáltalán nincs egyedi monitor-driver telepítve, és valami általános driver (XGA vagy hasonló) van beállítva, vagy az előző monitorod driver-e aktív.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!