Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2008-02-29 13:17:50 189
Amugy maga panel nem tunik erezhetoen jobbnak mint a 22-es S-PVA, majd ezt is megkopkodik a prohardver tizeneves forumozoi.
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2008-02-29 13:14:45 187
Viheted, ha segítesz kipótolni egy 22" (27")-ra :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!