Keresés

Részletes keresés

vippa Creative Commons License 2008-07-02 16:44:09 1137

Bátorkodom feltételezni, a kétlábú kiszolgáló személyzet felszívta az összes macskabenzinedet, oszt már remegett a keze, homályosult az látása. Természetesen ezt a személyiségedet maximálisan sértő felvételt csatoljuk a jegyzőkönyvbe!:-))

 

Még szerencse, hogy időközben megjött a beígért pedíkűrösöm, s már gyorsabban tudom karmolni a jegyzőkönyvet. Persze, könnyeim áztatják a sorokat!:-(((

A hozzászólás:
Bűvössárkány Creative Commons License 2008-02-29 13:02:30 1119
Na. Hát szabad így lefotózni egy ilyen dekoratív macskát, mint én vagyok? Fej nélkül? Felháborító!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!