Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
SABAT Creative Commons License 2008-02-25 12:43:33 330
Nekem pl Memorex 2GB-os van a Nokia telómban. Semmi baja. 2GB-osnál nagyobbat ne vegyél, mert az alap SD szabvány csak eddig kezeli a kártyákat.
Előzmény:
zoci-mike Creative Commons License 2008-02-25 11:30:39 329
Sziasztok
Az a kérdésem lenne, hogy létezik már olyan, hogy 2 gigabytos vagy annál nagyobb microSD kártya, amit mobiltelefonba be lehet tenni? Ha igen akkor milyen márkát nem érdemes venni?
 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!