|
|
|
|
 |
partus-pf
2008-02-25 17:11:24
|
81
|
A kutyák bizony megtudják zavarni a terepmunkát, és nem is jó a lónak, mert nem figyel a lovasra. Jobb a "magány", főleg az idomító munkánál, mert csak Te kötöd le a ló figyelmét. Pénteken mentünk egy háromórás terepet, pazar volt, csak a haverom feleségével elcsúszott a ló, és leesett. Pár percig nem kelt fel, azt hittük komoly baj van, de szerencsére csak a nyakát rántotta meg. Szombaton már egyyütt mentünk egy helyi rock banda nosztalgia bulijára. A zenészek 50-60 közötti fazonok, a közönség szintén, mintha egy időutazáson lennénk olyan volt. Ekkor jöttem rá, hogy a "zsugoritott bőr" a divat! Amúgy nagyon klassz volt a banzáj! |
|
A hozzászólás:
 |
wheat
2008-02-25 10:02:57
|
80
|
Szióka!
Bocsi, hogy eddig nem írtam semmit, de eléggé el voltam "havazva". Lement a 15-ei határidő (kb.400 bevallást készítettünk), utána pedig következett a 20-a. Mondjuk az nem volt vészes. Múlt héten hétfőn kint voltam lovagolni, nagyon szuperül ment az öreglány. Be volt indulva rendesen. Mondjuk nem is csodálom, 2 és fél hét pihi után. Utána csütörtökön is kint voltam és kivittem egy kicsit terepre egyedül. De eléggé be volt tojva. Bár szerintem zavarták a kutyák, mert velünk jött (szökött) a lovardából 2 kutya és az út mellett az összes kutyával összevesztek. Úgyhogy szerintem ezért volt olyan parás. Máskor nem szokták zavarni a kutyák, de ez nem volt túl jó, hogy balhéztak a kerítés két oldalán és közben még a "hozzánk tartozó" ebek még néha a lába közé is beszaladtak. Legközelebb igyekszem majd meglógni a kutyák elől, mert jobban szeretem a nyugis terepet. Holnap megyek újból. Veled mi van? Lovaglás volt?
wheat |
|
Előzmény:
 |
partus-pf
2008-02-24 17:04:01
|
79
|
Rég nem hallottunk felőled semmit. Nincs időd ? A nap 24 órából és egy éjszakából áll! Mesélj valamit. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|