|
|
|
|
 |
panabubus
2008-02-24 20:23:39
|
1627
|
| Igen, azt tudom. Sajnos csak USB van rajta :-( Az elméletem szerint: a rajzok, stb alapján megépítem akapcsoló áramkört, elemmel, stb. Az USB-dugóval csatlakozna a gépbe. De a kapcsoló helyére beforrasztok egy 2,5-ös jack-aljzatot. És a meglévő rádiós távir. dugóját abba dugva, úgy "kapcsolgatom" alkalmanként :-) |
|
A hozzászólás:
 |
scarabaeus
2008-02-24 18:16:05
|
1626
|
Jack? Rádiós távirányítást akarsz, és ahhoz kell? Mert amúgy szabványos mini USB-t kell az S3-ba dugni, úgy tudom. |
|
Előzmény:
 |
panabubus
2008-02-24 18:07:34
|
1625
|
| Köszönöm. Sokat segítettél, már látni "az alagút végét". Akkor már csak a rádiós jack-dugójának a kapcsoló impulzisait kell bekötni a rajzon lévő mikrokapcsoló helyére egy hüvellyel, ahogy elnézem. Monnyuk érdekes lehet a gép alja a plusz két dobozkával, de hát, ha az ember rántottát akar enni, a tojást fel kell hozzá törni :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|