Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2008-02-24 20:23:39 1627
Igen, azt tudom. Sajnos csak USB van rajta :-( Az elméletem szerint: a rajzok, stb alapján megépítem akapcsoló áramkört, elemmel, stb. Az USB-dugóval csatlakozna a gépbe. De a kapcsoló helyére beforrasztok egy 2,5-ös jack-aljzatot. És a meglévő rádiós távir. dugóját abba dugva, úgy "kapcsolgatom" alkalmanként :-)
A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2008-02-24 18:16:05 1626

Jack? Rádiós távirányítást akarsz, és ahhoz kell? Mert amúgy szabványos mini USB-t kell az S3-ba dugni, úgy tudom.

Előzmény:
panabubus Creative Commons License 2008-02-24 18:07:34 1625
Köszönöm. Sokat segítettél, már látni "az alagút végét". Akkor már csak a rádiós jack-dugójának a kapcsoló impulzisait kell bekötni a rajzon lévő mikrokapcsoló helyére egy hüvellyel, ahogy elnézem. Monnyuk érdekes lehet a gép alja a plusz két dobozkával, de hát, ha az ember rántottát akar enni, a tojást fel kell hozzá törni :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!