Keresés

Részletes keresés

scarabaeus Creative Commons License 2008-02-24 16:35:06 1623

Alapból ugye kell hozzá egy laptop.

De CHDK esetén csak egy áramforrás kell (hogy a gép észrevegye, hogy USB kapcsolat van), vezeték, meg talán egy szkript, és mehet. Megoldották, hogy ne kelljen mindenféle protokoll, ha áramot kap, exponáljon.

A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2008-02-24 15:05:28 1622
Szia, Scarabaeus! Nem Hoya vót az...:-)) Egy darab optikai (ilyen szempontból korrekt) műanyag IR-szürő darabkája...

De ha már említettél, egy kérdésem lenne: a CANON S3IS az végülis nem rendelkezik csatlakozóval távirányítás céljából. Szted lehet remény arra, hogy az USB-re applikálni valahogy egy adaptert, stb ebből a célból? Mert ha jól tudom, a "PC-remote" funkciót elvileg tudnia kéne. Arra gondoltam, hogy azt az impulzust is csak valami rövidzáral oldhatja meg a program, amikor PCről exponál a polgár vele....
Előzmény:
scarabaeus Creative Commons License 2008-02-23 14:06:12 1621

Nem, a K750i egy autofókuszos csoda, aztán úgy látom, bár makró állásban volt mindkét képen, a kontrasztot csak nem látta meg, így elvándorolt a fókusszal a világ végére.

 

A szűrő panabubus minden bizonnyal R72-es szűrőjének darabja.

 

A Csinibabában volt, "Pepszikokakóla, a nyugat ópiuma":-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!