|
|
|
|
 |
scarabaeus
2008-02-24 16:35:06
|
1623
|
Alapból ugye kell hozzá egy laptop.
De CHDK esetén csak egy áramforrás kell (hogy a gép észrevegye, hogy USB kapcsolat van), vezeték, meg talán egy szkript, és mehet. Megoldották, hogy ne kelljen mindenféle protokoll, ha áramot kap, exponáljon. |
|
A hozzászólás:
 |
panabubus
2008-02-24 15:05:28
|
1622
|
Szia, Scarabaeus! Nem Hoya vót az...:-)) Egy darab optikai (ilyen szempontból korrekt) műanyag IR-szürő darabkája...
De ha már említettél, egy kérdésem lenne: a CANON S3IS az végülis nem rendelkezik csatlakozóval távirányítás céljából. Szted lehet remény arra, hogy az USB-re applikálni valahogy egy adaptert, stb ebből a célból? Mert ha jól tudom, a "PC-remote" funkciót elvileg tudnia kéne. Arra gondoltam, hogy azt az impulzust is csak valami rövidzáral oldhatja meg a program, amikor PCről exponál a polgár vele.... |
|
Előzmény:
 |
scarabaeus
2008-02-23 14:06:12
|
1621
|
Nem, a K750i egy autofókuszos csoda, aztán úgy látom, bár makró állásban volt mindkét képen, a kontrasztot csak nem látta meg, így elvándorolt a fókusszal a világ végére.
A szűrő panabubus minden bizonnyal R72-es szűrőjének darabja.
A Csinibabában volt, "Pepszikokakóla, a nyugat ópiuma":-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|